Wydarzenia

Zbiórka pieniędzy dla głuchych z Ukrainy

Jako Fundacja Świat Głuchych zbieramy fundusze dla osób głuchych z Ukrainy, które w obawie o życie własne i najbliższych postanowiły uciec do Polski.

Jako Fundacja Świat Głuchych informujemy, że organizujemy wsparcie dla osób z Ukrainy. Zdecydowaliśmy się o zbieraniu funduszy dla osób głuchych z Ukrainy, które w obawie o życie własne i najbliższych postanowiły uciec do Polski.

Pomoc kierujemy do osób głuchych z Ukrainy, które potrzebują pożywienia, ubrań, kwater i wiele, wiele innych rzeczy, aby móc w Polsce rozpocząć życie od nowa. Chcemy też zapewnić pomoc psychologiczną, która z pewnością będzie potrzebna po przeżyciach wojennych, pozostawieniu swojego kraju, domu a czasem rodziny, np. syna czy męża. Chcemy również pomóc głuchym w załatwieniu wszystkich niezbędnych spraw urzędowych, a do dobrej komunikacji niezbędna jest oczywiście pomoc tłumaczy – polskiego oraz ukraińskiego języka migowego. Wiemy, że wiele osób i organizacji wspiera uchodźców z Ukrainy – my natomiast skupiamy się na pomocy osobom niesłyszącym. Może dzięki temu będziemy mieli swój niewielki wkład w uratowanie komuś życia i zapewnienie bezpieczeństwa w Polsce. Bardzo was wszystkich prosimy o zrozumienie i przekazanie informacji innym.

Klikając tu lub w grafikę, przejdziesz na stronę siepomaga.pl gdzie organizowana jest zbiórka dla głuchych.

grafika z kampani zbierania funduszy dla głuchych z Ukrainy https://www.siepomaga.pl/glusi-na-ukrainie
siepomaga.pl/glusi-na-ukrainie
Skip to content