Wydarzenia

Zapraszamy na „Forum głuchych”.

Jako Fundacja Świat Głuchych mamy bardzo dużo planów i pomysłów do zrealizowania. Ale czasami okazuje się, że pewne plany nie są aż tak ważne i pilne do realizacji. Dlatego w pierwszej kolejności chciałbym poznać Wasze zdanie. Może dzięki Waszym propozycjom, niektóre nasze plany przyśpieszymy, a inne odłożymy w czasie.

Witajcie kochani głusi.

Serdecznie Was zapraszam w piątek, 1 maja , o godzinie 12:00. Chciałbym z Wami porozmawiać na „Forum głuchych”. Jaki będzie cel tej rozmowy?

Forum głuchych Fundacji Świat Głuchych

Jako Fundacja Świat Głuchych mamy bardzo dużo planów i pomysłów do zrealizowania. Naprawdę jest ich bardzo dużo. Ale czasami okazuje się, że pewne plany nie są aż tak ważne i pilne do realizacji. Dlatego w pierwszej kolejności chciałbym poznać Wasze zdanie. Może dzięki Waszym propozycjom, niektóre nasze plany przyśpieszymy, a inne odłożymy w czasie. Dlatego bardzo liczę na Wasze propozycje, Waszą pomoc. Chętnie Was wysłucham.

W piątek, 1 maja o godzinie 12:00 chciałbym się z Wami spotkać na ZOOM wideokonferencji. Zapraszam zarówno osoby głuche zaangażowane w środowisko, jak i osoby prywatne, które dostrzegają różne problemy. Chętnie z Wami porozmawiam.

Spotkanie w trybie wideo-konferencji

Jak będzie wyglądać spotkanie wideokonferencji? Użyjemy aplikacji ZOOM. Jednak w pierwszej kolejności prosimy o wysłanie do nas prywatnej wiadomości na nasz Facebook lub adres e-mail: biuro@swiatgluchych.tv, gdzie prosimy Was byście napisali swoje imię i nazwisko. Pierwszego maja, kiedy zaczniemy wideokonferencję, kliknij link umieszczony pod filmem i podaj swoje imię i nazwisko. Jeżeli będzie ono zgadzać się z imieniem i nazwiskiem wcześniej do nas wysłanym, zostaniesz dołączony do wideo-rozmowy.

Serdecznie zapraszam. Już nie mogę się doczekać 1 maja. Do zobaczenia.

Kliknij aby pobrać program ZOOM wideo-rozmów

Jak korzystać z programu ZOOM? Kliknij aby zobaczyć film

Powyższe zaproszenie na Forum w formie filmu w polskim języku migowym (PJM) oraz z napisami w języku polskim. Jeśli nie widzisz napisów, włącz je w swoim urządzeniu.

Skip to content