Wydarzenia

„WCAG PLAYER” — riposta na wykluczenie

Prezentujemy Wam całkiem nowe narzędzie, spełniające wymagania WCAG, w którym treści są dostosowane do wszystkich.

Jeśli chcesz skorzystać z naszego narzędzia lub dowiedzieć się więcej o współpracy z nami – zapraszamy do działu „oferta usług”

Tłumacz języka migowego — sam decydujesz o jego wielkości

Jeżeli jesteś niesłyszący, potrzebujesz tłumacza języka migowego, w prawym dolnym rogu wybierz ikonę z tłumaczem. Widzisz? Pojawił się tłumacz języka migowego. W prawym górnym rogu masz opcje wyboru jak duży i gdzie ma być tłumacz.

Audiodeskrypcja dla osób niewidomych

Jeżeli jesteś osobą niewidomą, za pomocą programu czytającego ekran wybierz ikonę z audiodeskrypcją. Tam uruchomisz tę opcję i możesz wybrać język inny niż domyślny polski. A co jeżeli akcja filmu dzieje się zbyt szybko i audiodeskrypcja nie nadąża za sytuacją na ekranie? Spokojnie. W momencie, kiedy pojawia się lektor z audiodeskrypcją, oryginalny materiał może zostać wstrzymany.

Napisy w filmie

Jeżeli chcesz obejrzeć materiał z napisami, wiesz gdzie szukać przycisku. Możesz tu wybrać dowolnie kolor i wielkość czcionki oraz tła do niej.

Zapraszamy do zapoznania się z narzędziem umożliwiającym dostęp do informacji dla WSZYSTKICH. Bo każdy ma prawo do informacji. Jeżeli chcesz, aby Twoje treści dotarły do każdego zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi, teraz jest to możliwe za pomocą jednego narzędzia.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec:

  • transmisje na żywo,
  • konferencje,
  • szkolenia,
  • webinaria.

WCAG PLAYER

WCAG PLAYER ma możliwość publikacji materiałów live stream z tak niewielkim opóźnieniem jakiego jeszcze nigdy na rynku nie było. To kompletnie innowacyjne rozwiązanie. Fajnie, prawda?

Jeżeli publikujesz materiały, robisz transmisję „na żywo” i chcesz dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców – zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy zespołem ludzi z narzędziem umożliwiającym dostęp do informacji tu i teraz, dla wszystkich.

Poznajmy się, zróbmy to razem.

Strona WCAG Player

Skip to content