Sport

Rozpoczynamy super współpracę!

Fundacja Świat Głuchych z przyjemnością informuje, że rozpoczyna współpracę z Tomaszem Morawskim, prezesem MKSN „Mazowsze”.

[Tomasz Smakowski]:
Cześć!

Mam bardzo dobrą i miłą wiadomość. Fundacja Świat Głuchych rozwija się. W jaki dokładnie sposób? Zobaczmy:

[Tomasz Morawski]:
— Cześć!

[Tomasz Smakowski]:
— Znacie tego Pana, prawda? Oczywiście wiemy, że to sławna postać. Sam się przedstawi, dokładnie opowie o swoich osiągnięciach.. Proszę bardzo, Tomku.

[Tomasz Morawski]:
— Nazywam się Tomasz Morawski. Na pewno wszyscy mnie znacie. Udzielam się w wielu dyscyplinach sportu. Mam bardzo bogate doświadczenie w takich dyscyplinach, jak: pływanie, siatkówka, piłka nożna, koszykówka. Mam mnóstwo medali, pucharów, np.: Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwach Świata, Olimpiada Głuchych oraz w różnych imprezach w Polsce. Działam również w różnych organizacjach. Aktualnie jestem p.o. prezesa klubu niesłyszących Mazowsze Warszawa i w tym zakresie działam. Moja pasja to przede wszystkim sport i ćwiczenia. Jeżeli nie będzie sportu, nie będę mógł żyć moją pasją. Inne moje pasje to podróżowanie, odwiedzanie ciekawych miejsc, wydarzeń, poznawanie różnych kultur.

[Tomasz Smakowski]:
— Jako Fundacja mamy bardzo przyjemną informację: Niedawno spotkaliśmy się z Tomkiem, rozmawialiśmy o możliwościach współpracy, o celach, jakie mamy — i te cele są zbieżne. W związku z tym chcemy nawiązać współpracę na przyszłość. A tak dokładnie, to co będziemy robić? Proszę o cierpliwość. Wszystkiego państwo dowiecie się od Tomka i ode mnie w swoim czasie. Przekażemy na pewno dokładnie wszystkie informacje.

A teraz… nie możemy podać sobie ręki, ale możemy…