Wydarzenia

„Migiem pod same drzwi” — Fundacja Świat Głuchych

„Migiem pod same drzwi” — wsparcie dla niesłyszących Seniorów. Zapraszamy Seniorów i wolontariuszy z całej Polski.

Witam Seniorów niesłyszących, słabosłyszących i z implantami! Wiemy, że dla osób starszych i chorych obecny czas jest trudny. Wiemy też, że boicie się wyjść po zakupy spożywcze czy leki. Mamy dla Was propozycję.

Jako Fundacja Świat Głuchych chcemy pomóc Wam w zrobieniu takich zakupów. Zgłoście do nas. Piszcie lub zadzwońcie na wideorozmowę, a my zorganizujemy wolontariusza do pomocy. Senior podaje wolontariuszowi swój numer telefonu, a ten skontaktuje się i zrobi potrzebne zakupy. Gdy wolontariusz przyjedzie już z zakupami, proszę, nie spotykajcie się osobiście! Przygotujcie, proszę, odliczoną kwotę za zakupy w kopercie i podajcie pod drzwiami. Gdy wolontariusz przyjedzie, zostawi zakupy pod drzwiami i odbierze pieniądze. Jeżeli potrzebujecie zakupów spożywczych, leków lub macie inne pilne sprawy, proszę, zgłoście się do nas, a my przekażemy wolontariuszowi Wasze potrzeby. Śmiało!

Zapraszamy wszystkich Seniorów do kontaktu w godzinach 9:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku. Także zapraszamy chętnych wolontariuszy z całej Polski do pomocy!

e-mail: pomoc@swiatgluchych.tv
WhatsApp, SMS: +48 883 154 873
Skip to content