Sport

Józefa Czerwińska-Muszyński — historia sukcesu

Józefa Czerwińska-Muszyński. Pływaczka. Mistrzyni olimpijska. Mistrzyni świata. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym Pani Józefa opowiada o swojej karierze sportowej.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia tego inspirującego wywiadu z Józefą Czerwińską-Muszyńską, utalentowaną sportowczynią, która pokonała wiele trudności i zdobyła wiele medali na zawodach i Olimpiadach Niesłyszących. To niesamowite, jak determinacja i pasja mogą przekształcić życie, nawet w obliczu wyzwań. Ten wywiad to prawdziwa historia sukcesu, która z pewnością zainteresuje nie tylko miłośników sportu, ale także społeczność głuchych. Nie przegapcie tej niezwykłej opowieści!

Wywiad w polskim języku migowym (PJM) prowadzi Maciej Joniuk. Film z napisami w językach polskim oraz angielskim. Jeśli nie widzisz napisów — włącz je.

W filmie zobaczysz również wiele zdjęć nadesłanych przez Panią Józefę, na których widać różne zawody sportowe dla głuchych, treningi czy też wręczenia nagród. Serdecznie zachęcamy do ich obejrzenia.

Skip to content