Praca

Głusi z pasja #5 — Sandra Tofil

To już piąty odcinek „Głusi z pasją”! Tym razem Sandra Tofil opowie nam o swoim zainteresowaniu teatrem. A dzięki dołączonym filmom,będziemy mogli zobaczyć w praktyce, jak wygląda pasja Sandry. Zapraszamy.

Witam serdecznie cały świat głuchych, słabosłyszących, głuchych z implantami. Jestem osobą niesłyszącą. Nazywam się Sandra Tofil, mój znak to…

Moją pasją jest teatr. Jestem liderką teatru, gdzie gram główne role artystyczne współpracując z grupą głuchych dorosłych i seniorów w Wojewódzkim Domu Kultury (WKD), w Kielcach. Grupa nazywa się: „Teatr Plastyczny SEN”. Prowadzę te zajęcia od 2015 roku do dnia dzisiejszego a więc niedługo będę miała jubileusz 5-letniej pracy jako liderka.

Moja sytuacja jest dosyć trudna. Z powodu koronawirusa, wszystkie warsztaty zostały odwołane, a niektóre przełożone – w PZG, w klubie, w szkołach, w różnych salach w Polsce i za granicą. Jeśli siedzicie w domu, nudzicie się i nie macie co robić, to mam dla Was, głusi, propozycję. Wrzucę na YouTube materiały z płyt i będziecie mogli, kochani głusi obejrzeć.

Pozdrawiam wszystkich.

Płyty Teatru Plastycznego Sen, Inscenizacja plastyczna w wykonaniu osób Głuchych

Wszystkie zdjęcia od Sandry Tofil.