Praca

Głusi z pasją #4 — Szymon Skorupiński

Kolejna niesamowita pasja 👍 Zapraszamy Was na materiał Szymona Skorupińskiego. Szymon maluje. Ale nie jest to malowanie, o którym właśnie pomyśleliście 😊

Witam,

Nazywam się Szymon Skorupiński. Moja pasja, to malowanie, rysunek na kaskach, motocyklach, samochodach, na ścianie, tak naprawdę na wszystkim. Na końcu pokażę Wam zdjęcia moich prac. Pracuję aerografem. Co to takiego? Pokażę Wam. Tym właśnie maluję.

Można malować na kaskach, motocyklach, samochodach, na ścianie. Również można zrobić kobiecy makijaż — wygląda bardzo ładnie. Maluję też paznokcie, na dowolny kolor: zielony, czerwony, wszystko jedno. Wygląda bardzo ładnie. Po czwarte, można też malować ciało do pięknych zdjęć. Kolejne to malowanie miniaturek samochodów, samolotów czy łodzi. To również można malować.

Głusi z pasją #4 — Szymon Skorupiński
Szymon Skorupiński — Głusi z pasją
Głusi z pasją #4 — artysta Szymon Skorupiński
Szymon Skorupiński — Głusi z pasją

Początki zainteresowania malowaniem

Skąd wzięła się ta pasja? Zaczęło się w szkole jako młody chłopak. Nie pamiętam – miałem 13, 14 lat – podczas lekcji odwróciłem książkę i zacząłem na niej malować. To był drobny rysunek, później były większe i większe. Później na YouTube oglądałem filmiki z malowaniem, które bardzo mi się spodobały. Od tej pory zacząłem o tym marzyć. Planowałem kupić sprzęt i za jakiś czas faktycznie udało mi się kupić narzędzia. Początki, muszę przyznać, były ciężkie! Nie wiedziałem, nie rozumiałem jak to działa. Z czasem uczyłem się coraz więcej, podglądałem innych w internecie. Nabrałem wprawy!

Części motorowe pomalowane przez Szymona Skorupińskiego
Szymon Skorupiński — Głusi z pasją
Głusi z pasją #4 — pomalowany kask, Szymon Skorupiński
Szymon Skorupiński — Głusi z pasją

Konkursy

Trzy razy brałem udział w kursie ze słyszącymi w firmie Novol, w ich siedzibie. Byłem bardzo zadowolony z rzeczy, które poznawałem. Początki były trudne, ale nabierałem wprawy. Czułem się pewniej. Kurs był bardzo fajny i dużo mi dał.

Zajmuję się tym już 7 lat. Hej, głusi, myślicie że się nie da. Można! Dlaczego? Bo mamy super oczy, widzimy lepiej, widzimy kolory, mamy super wizje. Spróbujcie, może Wam się uda. Tego Wam życzę. Pa, do zobaczenia.

Głusi z pasją #4 — kanister
Szymon Skorupiński — Głusi z pasją
Głusi z pasją #4 — pomalowany kask
Szymon Skorupiński — Głusi z pasją