Praca

Głusi z pasją #4 — Szymon Skorupiński

Kolejna niesamowita pasja! Zapraszamy Was na materiał Szymona Skorupińskiego. Szymon maluje. Ale nie jest to malowanie, o którym właśnie pomyśleliście. Zapraszamy na czwarty film „Głusi z pasją”.

Chyba każdy z nas, będąc w szkole, coś sobie rysował w zeszycie. Tak samo robił Szymon Skorupiński — z tym tylko, że u Szymona przerodziło się w to w prawdziwą pasję i zawód. Zapraszamy na czwarty odcinek „Głusi z pasją”, w którym poznamy właśnie Szymona, bardzo zdolnego grafika, malującego swoje prace na… w sumie na wszystkim 🙂 Dziękujemy Szymon, za przysłanie nam tego filmu.

Masz pasję, którą chciałbyś pokazać? Opowiedz o niej w polskim języku migowym (PJM) i przyślij do nas. Może Twój film zainspiruje innych do podobnej pasji lub też znajdziesz nowych klientów na swoje usługi.

Zdjęcie Szymona Skorupińskiego w czasie pracy w warsztacie. Szymon, ubrany w bluzę, wykonujący profesjonalny rysunek czaszki na kasku motocyklowych. Zdjęcie do serii „Głusi z pasją”, w którym osoby niesłyszące opowiadają w polskim języku migowym (PJM) o swojej pasji lub wykonywanym zawodzie.
Szymon Skorupiński — Głusi z pasją
Skip to content