Wydarzenia

Ankieta dla głuchych

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie: „Co jest dla Was, głusi najważniejsze?”. Ankieta jest uzupełnieniem informacji zebranych podczas „Forum głuchych” z dnia 1. maja 2020 r., zorganizowanym przez Fundację Świat Głuchych.

Cześć.

Bardzo dziękuję, że w ostatni piątek, pierwszego maja, odbyło się „Forum głuchych”. Super! Zgłosiło się do nas wiele osób. Bardzo dziękuję za rozmowę i wymianę wielu ciekawych informacji. Ale bardzo się cieszę również z jeszcze jednego powodu. Tematy, o których rozmawialiśmy, pasują do tych, które Świat Głuchych już wcześniej przygotował.

Mam do Was jeszcze jedną prośbę. Pierwsze “Forum głuchych” już się odbyło. Teraz, jako drugą chciałbym przeprowadzić ankietę. Link do ankiety znajdziecie tu, pod filmem lub na stronie www.swiatgluchych.pl. Bardzo proszę wszystkich niesłyszących, niedosłyszących żebyście zaznaczyli, co jest dla Was najważniejsze. W ankiecie jest 8 możliwości wyboru. Kliknijcie wybraną odpowiedź, a następnie przycisk VOTE, czyli GŁOSOWANIE. Dlaczego o to prosimy? Chcemy połączyć informacje zebrane na „Forum głuchych” z informacjami z ankiety. Wynik pokaże nam, czego potrzebujecie, co jest dla Was najważniejsze i zajmuje pierwsze miejsce. Bardzo prosimy o Wasz udział w ankiecie.

Do zobaczenia w następnym filmie. Pa!

Co jest dla Was, głusi najważniejsze?