Wydarzenia

V konferencja Sekson – zaproszenie w języku migowym (PJM)

Zapraszamy na V konferencję Sekson

V Konferencja Sekson

14 i 15 października odbędzie się V konferencja Sekson, której organizatorem jest Fundacja Avalon.
Fundacja Świat Głuchych po raz kolejny objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

Czego dotyczy konferencja i dlaczego warto wziąć w niej udział?

Sekson to okazja do wysłuchania wystąpień i dyskusji specjalistów, min. z seksuologii, ginekologii, urologii, psychologii, a także przedstawicieli mediów.  Celem Konferencji Sekson jest rozpoczęcie szerokiej debaty społecznej, edukowanie oraz obalanie mitów związanych z codziennym życiem, seksualnością i rodzicielstwem osób z niepełnosprawnościami i osób z chorobami przewlekłymi.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w wykładach m.in. na temat budowania relacji, dbania o związek, o rodzicielstwie, zdrowiu seksualnym.

Podczas konferencji zostaną również poruszone tematy dotyczące obrazu osób z niepełnosprawnością w mediach, edukowaniu i budowaniu świadomości społecznej na temat różnorodności potrzeb.

Szczegóły konferencji

Szczegółowy program konferencji znajdziesz na stronie V KONFERENCJA SEKSON.

Konferencja odbędzie się stacjonarnie w Warszawie w CIC Warsaw, przy ul. Chmielnej 73. Konferencję będzie można również obejrzeć on-line. Konferencja będzie tłumaczona na polski język migowy – serdecznie zapraszamy do udziału! Aby wziąć udział na konferencji „na żywo” należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Skip to content