Tłumacz PJM

Tłumacz PJM

tłumacz PJM

Tłumacz PJM czyli Tłumacz polskiego języka migowego to wykwalifikowana osoba, która ma za zadanie tłumaczyć z języka polskiego na język migowy.

Brak tłumaczy PJM jest dużym problemem dla osób głuchych i niedosłyszących gdyż ogranicza ich prawo do dostępu do informacji. W Polsce to grupa osób licząca ponad 50 tysięcy osób. To liczna grupa osób, która spotyka się z wieloma trudnościami w przypadku załatwienia różnych spraw czy to w urzędzie, czy przy załatwianiu spraw życia codziennego. Tłumacz PJM ma za zadanie zapewnić tym osobom wsparcie w takich sytuacjach.

Społeczność głuchoniemych walczy o swoje prawa do dostępu do informacji i usług w taki sam sposób jak społeczność słyszących dlatego pracujemy nad działaniami na rzecz osób niesłyszących, aby zapewnić im bezproblemowy dostęp do informacji. Rozwijamy usługi związane z Tłumacza PJM – czyli Polskiego Języka Migowego, który umożliwi osobie niesłyszącej i nie znającej polskiego języka migowego porozumiewanie się z kimś, kto zna polski język migowy i odwrotnie.

Tłumacz PJM

Pomoc tłumacza online

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość korzystania z usług tłumacza polskiego języka migowego zdalnie poprzez konferencję online. Dzięki dostępności Internetu taka usługa jest dostępna praktycznie w całym kraju bez żadnych ograniczeń.

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś uzyskać więcej informacji o usłudze tłumacza PJM zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Skip to content