On-line | Warszawa | „Przemoc wobec osób starszych”. Konferencja w Biurze RPO

W imieniu Rzecznika Praw Obywatelskich i Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku serdecznie zapraszam na konferencję pt. „Przemoc wobec osób starszych”, która odbędzie się 15 marca 2024 r. w godz. 12.00 – 14.00 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie, przy ul. Długiej 23/25.

Podczas konferencji powiemy o tym czym jest przemoc, jakie są jej typy, co to jest język przemocowy, jak możemy przeciwdziałać przemocy, jak zgłaszać przemoc, kto może pomóc osobie doświadczającej przemocy.

Konferencja będzie transmitowana w internecie, ale będzie nam bardzo miło gościć Państwa w biurze RPO. Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji uprzejmie proszę przesyłać do 8 marca br. na adres: ewa.tulodziecka-czapska@brpo.gov.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Zgłaszając się na konferencję proszę napisać: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zapisami w załączonej klauzuli informacyjnej. Jest to niezbędne ze względu na transmisję, oraz upowszechnienie nagrania w internecie. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja będzie tłumaczona na polski język migowy. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Źródło: „Przemoc wobec osób starszych”. Konferencja w Biurze RPO


  • Więcej szczegółów u organizatora wydarzenia. Zauważyłeś błąd w opisie wydarzenia? Poinformuj nas o tym: kontakt. Chcesz dodać wydarzenie do kalendarza? Wypełnij formularz (kliknij tu).
Skip to content